Aktuális állásajánlatok

Irodavezetőt keresünk

Csatlakozz hozzánk IRODAVEZETŐ/Office manager munkakörbe, ha Te is szívesen lennél egy olyan csapat tagja, akik minden nap azért dolgoznak, hogy élhetőbb jövőt biztosítsanak a gyermekek számára.

Téged keresünk, ha elkötelezett vagy az UNICEF céljai iránt, tapasztalatodnak és proaktív hozzáállásodnak köszönhetően pedig segíteni tudod a csapatot a célok elérésében.

Feladatok

Belvárosi székhelyű irodánkba adminisztratív feladataink ellátására keresünk talpraesett, magabiztos középfokú nyelvtudással rendelkező, csapatjátékos munkatársat.

  • Az iroda üzemeltetésének és zavartalan működésének fenntartása és napi szintű felügyelete, operatív feladatok gyors ügyintézése
  • Alapítványi ügyintézés: kapcsolattartás kuratóriummal és felügyelőbizottsággal, cégbíróságtól törvényszéki kivonat igénylés, közreműködés havi jelentések készítésében
  • Postai ügyintézés, levelek és küldemények kezelésének koordinálása
  • Adatvédelmi szabályok követése és szabályzatok megfelelésének felügyelete
  • Kapcsolattartás szolgáltató partnerekkel (IT, könyvelés, jog) és UNICEF globális szolgáltatóközponttal
  • Projektelszámolások és költségelszámolások adminisztratív támogatása
  • Rendezvények lebonyolításában és szervezésében való közreműködés
  • A cég adminisztratív ügyeinek teljes körű kezelése, ügyvezető proaktív támogatása
  • Önkéntesek koordinálása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny!)
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség
  • A munka elvégzéséhez szükséges szintű számítógépes ismeretek
  • Talpraesettség, terhelhetőség
  • Csapatmunkát kedvelő, pozitív személyiség
  • Irodavezetői vagy irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat előny
  • Pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat és/vagy vonatkozó végzettség előny
  • Gyerekvédelmi területen, civilszervezeteknél szerzett tapasztalat előny
  • Azonnali munkakezdés előny

Amit kínálunk:

  • Maximum bruttó 300.000 Ft/hó fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Tréningek
  • Rugalmas munkaidő
  • Határozatlan idejű munkaviszony

A jelentkezéseket magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal a munka@unicef.hu címre “Irodavezető” tárgymegjelöléssel várjuk.

Határidő: 2019. szeptember 15.