Aktuális állásajánlatok

Kommunikációs képviselőt keresünk

Az UNICEF Magyar Bizottság kommunikációs képviselőt keres.

Téged keresünk, ha szeretsz csapatban dolgozni, emberekkel kommunikálni és elkötelezett vagy az Unicef céljai iránt. Munkáddal egy élhetőbb jövőt biztosíthatsz a leginkább rászoruló gyerekek számára.

Feladatok

Kommunikációs képviselőink Budapest területén: plázákban, főbb csomópontokon, rendezvényeken és fesztiválokon szólítják meg az embereket. Céljuk az Unicef programjainak ismertetése és rendszeres adományozók toborzása és regisztrálása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • Talpraesettség
  • Értékesítésben vagy adománygyűjtésben szerzett tapasztalat előnyt jelent – nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Tréningek
  • Rugalmas munkaidő
  • Extra skillek szerzése

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor jelentkezz az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajzzal: munka@unicef.hu

Érdekel? Küldd el nekünk  jelentkezésedet a “Kommunikációs képviselő” tárgymegjelöléssel még ma!