Elég jó szülőnek lenni az internet korában? Online konfliktusok alternatív rendezése

Résztvevők:

Időpont: 14:00 – 14:45

Helyszín: NagyHall, Akvárium Klub

Dr. Németh Zoltán, Közép-Európai Mediációs Intézet

2005-ben végeztem a Szegedi Tudományegyetemen jogász szakon és azóta, immáron több, mint 14 éve a közigazgatásban tevékenykedem vezető beosztásban. Mindig olyan területekkel foglalkoztam, ahol nagy szükség volt a mediátori készségekre. 2011-ben, amikor nemzetközi családjogi ügyekkel kezdtem el professzinálisan foglalkozni, döntöttem úgy, hogy részt veszek egy mediátor képzésen, mivel tapasztalataim szerint egyre nagyobb szükség van arra, hogy a jogászként dolgozó szakemberek is alkalmazzanak alternatív vitarendezési technikákat. Mediátori végzettségemet a Család, Gyermek, Ifjúság Kiemelkedően Közhasznú Egyesület képzésén szereztem. Jelenleg a Közép Európai Mediációs Intézet elnökeként népszerűsítem a mediációt és több egyetemen is oktatok.