Aktuális állásajánlatok

Kommunikációs képviselő

Budapesten

Szeretnél egy igazán hasznos munkát, amellyel a világ gyermekein segíthetsz? Legyél nálunk kommunikációs képviselő, szerezz tapasztalatot egy neves gyermekvédelmi szervezetnél. Ez egy lehetőség arra is, hogy egy olyan szervezetnél dolgozz, ahol embereket inspirálva magad is inspirálódhatsz.

Téged keresünk, ha szeretsz csapatban dolgozni, emberekkel kommunikálni és elkötelezett vagy az UNICEF céljai iránt. Munkáddal egy élhetőbb jövőt biztosíthatsz a legnehezebb sorsú gyerekek számára.

Az állás megpályázására az oldal alján található űrlap kitöltésével van lehetőség! ⬇

Feladatok

Kommunikációs képviselőink plázákban, főbb csomópontokon, rendezvényeken és fesztiválokon szólítják meg az embereket. Céljuk az UNICEF programjainak ismertetése és ezáltal:

  • Rendszeres adományozók toborzása

  • Jó kommunikációs készséged van
  • Tudsz és szeretsz is csapatmunkában dolgozni
  • A talpraesettség te magad vagy
  • Szeretnél hatással lenni a világra

Amiért érdemes:

  • A fizetésed egy része tükör a munkád minőségéről, mindez egy kiszámítható bér mellett
  • Diákként az órabéred bruttó 2353 Ft, teljes munkavállalói béreink versenyképesek
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk a tréningek által
  • Fiatalos csapatban fogsz dolgozni
  • Rugalmas hétköznapi munkavégzés, napi 4 órában
  • Extra skilleket szerezhetsz
  • A megszerzett tapasztalatod akár új lehetőséget is jelenthet számodra

Miből áll egy kommunikációs képviselő munkája a gyakorlatban?

Tekintsd meg képgalériánkat,  és tudd meg, hogyan telik kommunikációs képviselőink  egy napja!

Cégek, akik támogatják az UNICEF kommunikációs képviselőinek gyermekekért végzett munkáját:

Ne hagyd ki az alábbi videót sem és nézd meg, hogyan segítünk világszerte!

Amennyiben szeretnél a csapatunk tagja lenni és egy igazán jó ügyért tenni, akkor jelentkezz az alábbi formon fényképes önéletrajzzal, a bemutatkozásban pedig kérjük, mindenképp add meg a következő hivatkozást: Kommunikációs képviselő

Teljes név
Bemutatkozó levél

Feltölthető fileformátum (pdf, doc, docx) max: 2 MB

Önéletrajz feltöltése húzz ide fájlt a feltöltéshez