Alakítsuk együtt a jövőnket! – This human world rövidfilmverseny diákoknak 2020

2020. április 20. 11:17

Idén a 2020-as diákoknak szóló This human world rövidfilmverseny csatlakozni fog az Egyesült Nemzetek Szervezete által az ENSZ létrehozásának 75. évfordulója (ENSZ 75) alkalmából 2020-ban meghirdetett, és a bolygónk jövőjéről szóló legnagyobb eszmecseréhez a világon, hogy megismerje az emberek véleményét világszerte a globális együttműködésről és arról, hogy milyen az általuk vágyott jövő.

A versenyre minden 10 és 20 éves kor közötti diák nevezhet Ausztriából, Magyarországról, Szlovákiából és Szlovéniából, az „Alakítsuk együtt a jövőnket” témában készített rövidfilmekkel, hogy megmutassák ötleteiket és azt, hogy miként képzelnek el egy olyan jövőt, amelyben élni szeretnének.

További információért olvassa el a versenyfelhívást itt: http://www.unis.unvienna.org/pdf/2020/Call_for_Submissions_Students_Short_Film_Competition_2020_HU.pdf