Rajtad áll a jövőd! 2023
Fehér Hollók

A Fehér Hollók csapat diákjai a szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Gimnáziumból érkeztek és a lelki egészség   témán szeretnének dolgozni a program során.

“Szeretnénk a tanulók problémáira fókuszálni. Tegyünk a zaklatás és a kirekesztés ellen. Küzdjük azért, hogy fogadjuk el egymást, és szólaljunk fel azért, hogy a sokszínűség érvényesüljön. Mindenkinek joga van biztonságos és elfogadó környezeteben tanulni.”

A Fehér Hollók csapat elsődleges célja, hogy elgondolkodtassa és az egymással szembeni figyelmességre és szolidaritásra bíztassa az iskola diákjait. Szeretnék például, ha a szünetekben zene szólna az iskolában, valamint ha lennének tájékoztatók elhelyezve a különböző sporteseményekről, a szakmai programokról, a tanári közleményekről, továbbá a tanulást segítő módszerekről.

A csapat prezentációja az elődöntőn: